Aanvang Denekamp 9 uur.

Dit is de VOORLOPIGE startlijst voor Denekamp zaterdag 17oktober.
Eventuele afmeldingen en/of wijzigingen kunnen UITSLUITEND per email info@jongepaardencompetitie.nl doorgegeven worden tot en met donderdag 15 oktober.
De definitieve startlijst wordt vrijdag 16 oktober geplaatst, er kunnen dan geen wijzigingen meer doorgegeven worden, alleen eventuele afmeldingen wel graag doorgeven.

Combinaties waarvan het combinatienummer nog niet bekend is bij de KNHS of nog niet aangevraagd is graag voor Denekamp in orde maken !

Als de tweede selectie Denekamp GMB JPC 2020 doorgaat verzoeken wij u dringend de regelgeving COVID-19 in achte nemen ! Dat betekend oa ZONDER publiek.

ClipMyHorse zal er deze dag voor zorgen dat de wedstrijd thuis live te volgen is.

> Deelnemers mogen 1 extra persoon/chauffeur/groom meenemen.
> Deelnemers en begeleider krijgen bij aankomst een bandje.
> Deelnemers worden verzocht na hun rit niet langer dan nodig op het terrein aanwezig te zijn, prijsuitreiking voor de eerste 3 combinaties, prijzen kunnen afgehaald worden bij het secretariaat.
> Was vaak je handen met water en zeep, daarna handen goed drogen.
> Hoest en nies in de binnenkant van je elleboog.
> Gebruik papieren zakdoekjes om je neus te snuiten en gooi deze daarna weg.
> Houd 1,5 meter afstand
> Blijf bij klachten thuis !

Als we dit allemaal SAMEN doen kunnen we de GMB JPC 2020 door laten gaan !!

Lijst gemaakt op: 12-10-2020 09:43:22

GMB 7 & 6 jarigen (in handicap) competitie Denekamp 2020

Parcours verkennen: 8.45 uur
Aanvang rubriek: 9.00 uur
2 fasen speciaal

Datum: 17-10-2020
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

nr.RuiterPaard - StamboekVereniging
 fokkergs \ kleur \ geb.jaar \ lt \ vader x vadermoeder 
1Frank BuitenhuisIvory - KWPNHolterbergruiters, RV.
 W. Hogeslag - HaarleMerrie \ Vos \ 2013 \ 7j \ Nabab de Reve x Marius Claudius 
2Demi DijksQuiwi Capitola - HolsteinVelp en omstreken, RV.
 Harm Thormaehlen - Kollmar DuitslandMerrie \ Schimmel \ 2013 \ 7j \ Quiwi Dream x Cero 
3Henk FrederiksEmbassy PJ - HannoverFlevoruiters, RV.
 Dr. Jacobs - Bierbergen DuitslandRuin \ Vos \ 2013 \ 7j \ Escudo I x Silio I 
4Welmoed LyklemaIdilia de La Nancy - KWPNGaasterland, RV. HSV
 F. Boers-Seinen - DieverMerrie \ Bruin \ 2013 \ 7j \ I'm Special De Muze x Harcos 
5Ernesto CansecoIt's Possible SRK - KWPNLeeuwarden, RV.
 J. Hiemstra - DrijberHengst \ Bruin \ 2013 \ 7j \ Berlin x Quidam 
6Tani JoostenDespina - OldenbrugNijgraaf, RV. De
 Bergmann - Goch DuitslandMerrie \ Zwartbruin \ 2013 \ 7j \ Diarado x Prinz Oldenburg 
7Anne BakkerI.Amelusina VDP - KWPNFlevoruiters, RV.
 VDP Horses - BathmenMerrie \ Schimmel Vos Geb. \ 2013 \ 7j \ Zirocco Blue x Mermus R 
8Ties RothsteggeIvar KV - KWPNSint Joris, RV.
 M. Kooi - TjuchemRuin \ Donkerbruin \ 2013 \ 7j \ Montender x Furore 
9Jurre Van BommelIt's Me BRuurlo, RV.
   \ \ 2013 \ 7j \ Carambole x Chellano Z 
10Frank BuitenhuisIndicator - KWPNHolterbergruiters, RV.
 H.J. Kloosterboer - HeetenRuin \ Donkerbruin \ 2013 \ 7j \ Breitling x Rash R 
11Demi DijksCatch Twenty Two VO Z - ZangersheideVelp en omstreken, RV.
 Renaud van der Elst - Marolles les Braults BelgieHengst \ Bruin \ 2013 \ 7j \ Catoki x Mr Blue 
12Henk FrederiksInus B - KWPNFlevoruiters, RV.
 H. Bakker - TollebeekRuin \ Bruin \ 2013 \ 7j \ Kojak x Verdi 
 parcours verlagen (5 min.)  
    
13Joey LansinkJordan'S One B - KWPNSterruiters, RV.
 Hemmelhorst Sporthorses - BorneMerrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Air Jordan Z x Lord Z 
14Wesley MulderJump For Joy VDP - VDP Horses - BathmenBogelscamp, RV.
  Merrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Ukato x  
15Nano HealyJericho - KWPNGastlicentie, RV.
 A. Altena - SibculoHengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Diamant De Semilly x Armitage 
16Robert VosDownload - HannoverBucephalus, RV.
   \ \ 2014 \ 6j \ Diacontinus x Escudo I 
17Rianne NalisJuweel - KWPNBathmen e.o., RV.
 M. Boerman - GeesterenMerrie \ Donkerbruin \ 2014 \ 6j \ Starpower x Wallenberg 
18Alexander ChittyDaily MailCeres, RV.
 M. Poppen - BroekhuizenRuin \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Diamant de Semilly x Cassal 
19Ernesto CansecoJagger Srk - KWPNLeeuwarden, RV.
 Stoeterij Landetta - MadeHengst \ Schimmel Zwart Geb. \ 2014 \ 6j \ Untouchable x Burggraaf 
20David LjungcrantzJanette - KWPNSint Joris, RV.
 J.A.E.M. Kamphuis op Heghuis - DenekampMerrie \ Zwartbruin \ 2014 \ 6j \ Cascarillo x Voltaire 
21Jessie WiefferinkJayton - KWPNEschruiters, RV.
 T. de Boer-Hanja - DrogehamHengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Ludwig AS x Karandasj 
22Frank BuitenhuisLady Stalypsia - HannoverHolterbergruiters, RV.
 L. Macri - Dorverden DuitslandMerrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Stalypso x Landadel 
23Demi DijksEnvole Moi - SFVelp en omstreken, RV.
 Mms. H. Evain - Falaise FrankrijkHengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Kraque Boom x Duc du Murier 
24Geke PrinsJord - KWPNHce Ruiters, RV.
 J. Braams-Hoving - AnnenRuin \ Schimmel Vos Geb. \ 2014 \ 6j \ El Clarimo x Vainqueur 
25Peter HokseJaspis HBC - KWPNStaphorst e.o., RV.
 W. Prikken - Elsloo FrRuin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2014 \ 6j \ Alicante HBC x Lux 
26Laurie TouwJewel - KWPNFlevoruiters, RV.
 A.P.L. Touw - BiddinghuizenMerrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Carrera VDL x Emilion 
27Sharon SevereinJinea - KWPNNijgraaf, RV. De
 J. Oldenkamp - NistelrodeMerrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Elvis Ter Putte x Ferro 
28Kim ZantinghCaressa Z - ZangersheideCeres, RV.
 P. Bastiaansen - TilburgMerrie \ Donkerbruin \ 2014 \ 6j \ Carrera VDL x Iroko 
29InŤsz HaitsmaJon Jon - KWPNCeres, RV.
 A.B. van Best - EmmercompascuumRuin \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Etoulon x Burggraaf 
30Pia BrinkmanJill Donna - KWPNTwentse Ros Albergen (PV.), RV.
 Johan Blaauwgeers - GeesterenMerrie \ Stekelharig Bruin \ 2014 \ 6j \ Zambesi x Ustinov 
31Britt WiefferinkJust For Fun - KWPNEschruiters, RV.
 B.Wiefferink - WierdenHengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Vader Onbekend x Come On 
32Micky MorssinkhofJuanito Van De Zeilhoek - KWPNIn Den Bosch, RV.
 H. Verhoeven - HeusdenHengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Otello de Villeneuve x Nagano 
33Wendy VeldmanJezus van de Westzijde - KWPNCeres, RV.
 L. Overmars - RaalteHengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Emerald Van't Ruytershof x Nabab de Reve 
34Joey LansinkCordani - HannoverSterruiters, RV.
 P. Schockemohle - Muhlen DuitslandMerrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Cornet's Balou x Baloubet du Rouet 
35Ernesto CansecoJoost Vs - KWPNLeeuwarden, RV.
 H. de Vries - ZevenhuizenHengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Arezzo VDL x Guidam 
36Frank BuitenhuisJoeell - KWPNHolterbergruiters, RV.
 W. Hogeslag - HaarleHengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Eldorado van de Zeshoek x Guidam 
37Demi DijksBabylone J&F Z - ZangersheideVelp en omstreken, RV.
 Hengstenhouderij van Dijck - Broechem BelgieHengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Baloubet Du Rouet x Muscaris dŃriel 
38Wesley MulderJohn Doe VDPBogelscamp, RV.
 VDP Horses - BathmenHengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Canabis x  
39Nano HealyJamal E.B. - KWPNGastlicentie, RV.
 G. & L.F.O. ter Harmsel-Zanderink - EnterHengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Action Breaker x Diamant de Semilly 
40Robert VosGem flow z - ZangersheideEschruiters, RV.
 Robert Vos - WierdenMerrie \ Schimmel \ 2014 \ 6j \ Gemini CL XX x Bachus Z 
41Rianne NalisJazzlyn Wp - KWPNBathmen e.o., RV.
 W. Veltmaat - DalfsenMerrie \ Zwart \ 2014 \ 6j \ Emerald Van't Ruytershof x Ferro 
42Alexander ChittyJiroclavsco Fortuna VDL - KWPNCeres, RV.
 P. & A.M. Rinkes-Tjeenk-WillinkRuin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2014 \ 6j \ Zirocco Blue x Eldorado van de Zeshoek 
43David LjungcrantzCaptain Morgan - SWBSint Joris, RV.
 Ann-Louise Karlsson - Hallstahammar ZwedenRuin \ Schimmel \ 2014 \ 6j \ Corporal VDL x Ziezo 



GMB 5 jarigen competitie Denekamp 2020

Parcours verkennen: 15 min voor aanvang
Aanvang rubriek: aansluitend 7 & 6 jarigen
2 fasen speciaal

Datum: 17-10-2020
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

nr.RuiterPaard - StamboekVereniging
 fokkergs \ kleur \ geb.jaar \ lt \ vader x vadermoeder 
1Edwin KlokmanKardinaal De Span - KWPNRV. Ruitersportvereniging Barchem
 H.J.M. Span - ZevenaarHengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Farfan M x Calvin Z 
2Luke HillKelton VDL - KWPNLeeuwarden, RV.
 VDL Stud - BearsHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Bubalu VDL x Corland 
3Maxime Van AndelEl Future van't Ameldonk Z - ZangersheideLeeuwarden, RV.
 Ameldonk BVBA - Knesselare BelgieRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ El Torreo de Muze x Cash 
4Ben AnholtsCover Gild V&K - HannoverOlieveldruiters, RV.
 Henk Kroese - Haren DuitslandMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Ustinov x Concetto 
5FabiŽnne RoelofsenKulottie W Z - ZangersheideBogelscamp, RV.
 P. van Wegen - RaalteMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Comme Il Faut x Guidam 
6Alwin BerendsenKolivar - KWPNNijgraaf, RV. De
 M. Habraken - Sint OedenrodeHengst \ Stekelharig Donkerbr \ 2015 \ 5j \ Colestus x Plot Bleu 
7Tim BreeschotenVivant - ZangersheideVoornruiters, RV. De
 High Jumper sprlRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Vivald'ick x Diamant de Semilly 
8Joanne WesKoh-I-Noor - KWPNZeven Buurtschappen, RV.
 J.H.A. Wes - BenteloMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x Fuego du Prelet 
9Rob WiefferinkKenny - KWPNDinkelruiters, RV.
 A.W.M. Wiefferink - DenekampHengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Zirocco Blue x Indoctro 
10Alexander ChittyKarel Doorman - KWPNCeres, RV.
 J. Poppen - ZwartsluisHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Dakar VDL x Hickstead 
11Geert jan BoerKlaasgow - AESMaasdijk En Omstreken, RV.
 M. van DeursenRuin \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Glasgow-w Vh Merelsnest x Baltic VDL 
12Frank BuitenhuisKessel Hx - KWPNHolterbergruiters, RV.
 Stal Hendrix - BaarloHengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Cardento x Toulon 
13Koen WestendorpKansas VDL - KWPNEschruiters, RV.
 VDL Stud - Bears \ \ 2015 \ 5j \ Arezzo x Indoctro 
14Maud WiefferinkKalie S - KWPNDinkelruiters, RV.
 L.van den Hof - LuttenHengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Carrera VDL x Hinault 
15Maarten SchuttertKailon NJ - KWPNZelhem En Omstreken, RV.
 J. Schuttert - ZelhemRuin \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Etoulon x Phin Phin 
16Joost SiemerinkKendan-Cruz Srr - KWPNBathmen e.o., RV.
 J. Roelofsen - RaalteHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Berlin x Numero Uno 
17Vincent GeerinkKaramber - KWPNBogelscamp, RV.
 E.J. Spikker - DiepenveenRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Starpower x Sam R 
18Lysanne KruizingaKolomus - KWPNHondsrug, RV.
 M. Kruisinga - SchoonlooHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Cosun x Indoctro 
19Regina LeeuwenKaltic Ryal K. - KWPNHalsbanruters, RV.
 J. Kazemier - OldekerkHengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Baltic VDL x Montreal 
20Leonie JonkersAngelina vd Paardenwinning Z - ZangersheideAvereest e.o., RV.
 M. Reinhold - Berningen-Mijn BelgieMerrie \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Atomic Z x Heartbreaker 
21Jesse HuirneKlessic - KWPNBoleemruiters, RV.
 Alex Huirne - AngerloMerrie \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Bubalu VDL x Germus R 
22Peter HokseKlapper HBC - KWPNStaphorst e.o., RV.
 Th. Griffioen - Nieuw RodenRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Arezzo VDL x Hold Up Premier 
23Francine PijperOvercinge's Z Dream Lover - ZangersheideMeppel e.o., RV.
 Rudy Pijper - MeppelMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Dallas VDL x Carthago Z 
24Fleur Van HarenKayla - KWPNZelhem En Omstreken, RV.
 D.J. Menkveld - KeijenborgMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Eldorado van de Zeshoek x Goodtimes 
25Jacqueline De WitKamorka - KWPNVeenruiters, RV.
 Fame. Schellens - Hooge MierdeMerrie \ Schimmel Zwart Geb. \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x Corland 
26Yvonne BreukinkKeep In Mind Jb - KWPNIJsselruiters, RV.
 J.M. Breukink - BrummenMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Berlin x Heartbreaker 
27Edwin KlokmanKapieto - KWPNRV. Ruitersportvereniging Barchem
 W.H.V. Westerveld - HeelwegHengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ El Salvador x Lux 
28Luke HillKiefer VDL - KWPNLeeuwarden, RV.
 VDL Stud - BearsRuin \ Vos \ 2015 \ 5j \ Douglas x Cardento 
29Alexander ChittyH-Kindness - HolsteinCeres, RV.
 H. Dollen - OnstweddeMerrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Crunch 3 x Corofino I 
30Elisa van de CraatsKensington - KWPNVeluweruiters, RV.
 G.E. van Steenbergen - BennekomHengst \ Vos \ 2015 \ 5j \ Andiamo x Manhattan 
 slepen en parcours lopen (10 min.)  
    
31Maxime Van AndelAmigo de septon Z - ZangersheideLeeuwarden, RV.
 Sprl van de Somme - Durbuy BelgieRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Aganix du Seigneur x Del Piero P&B 
32Marijn SoetekouwBML Kentucky Balia NL - ZangersheideHeeten, RV.
 M. Lanooy en D. Noeverman - OmmenRuin \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Carambole x Lux 
33Nano HealyKornetta Zuberth SMH - KWPNGastlicentie, RV.
 M. Hovenga - Jelsum \ \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x  
34Jurre Van BommelAlp d'Huez BZRuurlo, RV.
   \ \ 2015 \ 5j \ Atomic Z x Chellano Z 
35Albert NijhofKingston Mvh - KWPNMeiden van Haarman
 Stal Haarman - LarenHengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Latour VDM x Action Hero 
36Henk FrederiksKornuit VDP - KWPNFlevoruiters, RV.
 VDP Horses - BathmenHengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Contendro I x Ukato 
37Don WillemsenKensington Mj Scaldia - KWPNEschruiters, RV.
 J. Martens - WitharenHengst \ Vos \ 2015 \ 5j \ Marius Claudius x Calvin Z 
38Frank GerritsenKensington Sdo - KWPNBergruiters, RV.
 Stefan Diepman - DalfsenHengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Zapatero VDL x Hold Up Premier 
39Dide LuijerinkKeniki - KWPNBogelscamp, RV.
 H. Kloosterman - TwijzelMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Namelus R x Purioso 
40David LjungcrantzCarino Rossi - SWBSint Joris, RV.
 Fam. Fredrik Johansson - Vasteras ZwedenHengst \ Donker Schimmel \ 2015 \ 5j \ Corriendo Tau x Robin Z 
41Joey LansinkKoldika B. - KWPNSterruiters, RV.
 Mts. G. en G.F. Brinkman - ZutphenMerrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Latour VDM x Zambesi 
42Rianne NalisKaravannah - KWPNBathmen e.o., RV.
 P. Kemper-Nijmeijer - HellendoornMerrie \ Zwart \ 2015 \ 5j \ Vigo D' Arsouilles x Mermus R 
43Judith VetkerKathleen WV - KWPNEschruiters, RV.
 Comb. Wessels/Vetker - WierdenMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Vigo D' Arsouilles x Wizzerd 
44Ben AnholtsUpgrade to California V&K - HannoverOlieveldruiters, RV.
 Henk Kroese - Haren DuitslandMerrie \ Schimmel \ 2015 \ 5j \ Up To Date x Indorado 
45FabiŽnne RoelofsenKartouche - KWPNBogelscamp, RV.
 W.B.A. Nijhof - HaaksbergenRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ For Pleasure x Stakkato 
46Alwin BerendsenKick Me Promesse - KWPNNijgraaf, RV. De
 W. van Hoof & Y. Copal - Biest-HoutakkerMerrie \ Vos \ 2015 \ 5j \ Entertainer x Tangelo van de Zuuthoeve 
47Tim BreeschotenFogerty - SFVoornruiters, RV. De
 Haras de la GisloterieHengst \ Vos \ 2015 \ 5j \ Padock du Plessis x Cook du Midour 
48Manon DamhuisKorinda W - KWPNDinkelruiters, RV.
 S. Wolters - FeerwerdMerrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Grand Slam VDL x Ukato 
49Joanne WesKaiserin - KWPNZeven Buurtschappen, RV.
 J.H.A. Wes - BenteloMerrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x Concorde 
50Rob WiefferinkKasjmir - KWPNDinkelruiters, RV.
 M. van Geffen - OosterhoutHengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Vittorio x Van Gogh 
51Geert jan BoerCadillac Z - ZangersheideMaasdijk En Omstreken, RV.
 G. Weggemans - HooghalenRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Carrera VDL x Quasimodo van de Molendreef 
52Frank BuitenhuisGalashiknov - ZangersheideHolterbergruiters, RV.
 W. Hogeslag - HaarleRuin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Guidam Sohn x Cavalier 
53Koen WestendorpKingston - KWPNEschruiters, RV.
 F.B. Oldenburger - Grootegast \ \ 2015 \ 5j \ Eloulon x Indoctro 
54Edwin KlokmanClarican - HolsteinRV. Ruitersportvereniging Barchem
 Harseim Karl-Friedrich Wolfhagen DuitslandRuin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Clarimo x Canturano 
55Luke HillKenner Vdl - KWPNLeeuwarden, RV.
 VDL Stud - BearsHengst \ Schimmel Vos Geb. \ 2015 \ 5j \ Cardento x Mr. Bue 
56Alexander ChittyKekina Field - KWPNCeres, RV.
 Fam. Koerhuis - DalfsenMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Etoulon x Ukato 
57Maxime Van AndelKlasse Eb - KWPNLeeuwarden, RV.
 G. & L.F.O. Ter Harmsel-Zanderink - EnterMerrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Regino x Contender 



GMB 4 jarigen competitie Denekamp 2020

Parcours verkennen: 15 min voor aanvang
Aanvang rubriek: aansluitend 5 jarigen
Klassiek parcours beoordeeldop techniek en vermogen en gaan tussen de hindernissen

Datum: 17-10-2020
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

nr.RuiterPaard - StamboekVereniging
 fokkergs \ kleur \ geb.jaar \ lt \ vader x vadermoeder 
1Joyce van de KuilenHannibal Style VK Z - ZangersheideHofruiters, RV.
 M.van Kleef - EdeHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Heineken VK x Calvino Z 
2Don WillemsenLaika - KWPNEschruiters, RV.
 A.P.P. Arninkhof - WeerseloMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grodino x Marome 
3Frank BuitenhuisLexus - KWPNHolterbergruiters, RV.
 H. Coremans - UreterpHengst \ Schimmel Zwart Geb. \ 2016 \ 4j \ Cicero Z van Paemel x Colandro 
4Julian KokLet'S Play - KWPNAngerlo Keppel Langerak, RV.
 Henk van Rouwendaal - NijkerkerveenMerrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Dakar VDL x Zavall VDL 
5Joost SiemerinkLoewie - WestfalenBathmen e.o., RV.
 Zhashkiv Equestrian SportsRuin \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Contendro H x Heartbreaker 
6Rianne NalisAustin WP Z - ZangersheideBathmen e.o., RV.
 W.Veltmaat - DalfsenRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Akarad Hero Z x Stalypso 
7Albert NijhofLisette - KWPNMeiden van Haarman
 A.J. Lubbers - VordenMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Latour VDM x Querly-Elvis 
8Regina LeeuwenLos Limbos HBC - KWPNHalsbanruters, RV.
 Tim Koch - Bergen op ZoomHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Gullit HBC x Cartano 
9Ties RothsteggeAddicted To You Z HOS - ZangersheideSint Joris, RV.
 Nikki Hulstein - HoltenRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Akarad Hero Z x Voltaire 
10Tani JoostenGwen Z - ZangersheideNijgraaf, RV. De
 M. Schlief - DremptMerrie \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Guidam Sohn x Cancara Z 
11Wesley MulderFor Happiness WMBogelscamp, RV.
   \ \ 2016 \ 4j \  
12Elisa van de CraatsChamberlian - HannoverVeluweruiters, RV.
 Rudolf Drunert - Ahrensbok DuitslandRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cornet Obolensky x Lordanus 
13David LjungcrantzL'Amieka - KWPNSint Joris, RV.
 W.H.B. Dingeldein / J.H.M. Aveskamp - DenekampMerrie \ Vos \ 2016 \ 4j \ Monte Bellini x Indoctro 
14Joey LansinkLadinus - KWPNSterruiters, RV.
 A.J. Lubbers - VordenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Connect x Padinus 
15Geert jan BoerLucy M - KWPNMaasdijk En Omstreken, RV.
 L.H. & H. Mulder-Buiten - StuifzandMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grandorado tn x Gerlinus 
16Rielke RoelandLacoste VDL - KWPNZwartewaterruiters, RV.
 VDL Stud - BearsHengst \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Zirocco Blue x Indoctro 
17Wendy TimmersLord Thurricane - KWPNHeideruiters, RV.
 P. KamphuisHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Carrera VDL x Baloubet Du Rouet 
18Didi MulderLeomar - KWPNExloo, RV.
 G.J. Bosman - HeerdeRuin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Cohinoor x Nummero Uno 
19Arjanne BrinkhoffLewis - KWPNTjongerruiters, RV.
 E. Beute - OldekerkHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Emir R x Hors La Loi II 
20Maxime Van AndelBagheera - AESLeeuwarden, RV.
 A, Angenent - Woubrugge \ \ 2016 \ 4j \ Capre Coral x Karandasj 
21Vincent GeerinkLuuk V - KWPNBogelscamp, RV.
 Gebr. Veldman - ElimHengst \ Schimmel Zwart Geb. \ 2016 \ 4j \ Jaguar van Paemel x Chello III VDL 
22Tim BreeschotenLennon - KWPNVoornruiters, RV. De
 H.L.J. Kessels - MeerloHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Cornet Obolensky x Nummero Uno 
23Nikki NijenkampLulu EllaBogelscamp, RV.
 W.A.M. Nijekamp - WeerseloMerrie \ Donkere Vos \ 2016 \ 4j \ For Pleasure x Corland 
24Erwin de BruinCattivo SK - HannoverEngruiters, RV.
 Karin Dubbert - Osterwald DuitslandRuin \ Vos \ 2016 \ 4j \ COMTE x Kolibri 
25Roos HansmanLardey - KWPNStaphorst e.o., RV.
 A. TopperHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x  
26Marijn SoetekouwElzandor Z - ZangersheideHeeten, RV.
 Klaas Kuiper - LemeleRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Eldorado Van De Zeshoek x Zandor Z 
27Femke Van BerkelLittle Palu K - KWPNRZN, RV.
 A.H. Kleinlugtenbelt-van de Berg - LemelerveldMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Power Blue van't Breezerhof Z x Couleur Rubin 
28Kim FalkenaLimoncello - KWPNGaasterland, RV. HSV
 Stal Falkena-Olff - HarichMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Baltic VDL x Sydney 
29Koen WestendorpLudique - KWPNEschruiters, RV.
 H.A.M. Alferink - Luttenberg \ \ 2016 \ 4j \ Baltic VDL x No Limit 
30Lysanne KruizingaLipyrusa H - KWPNHondsrug, RV.
 A.J. Hazenberg - OpendeMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grand Slam VDL x Baltic VDL 
31Sophie ArendsLe Rouge - KWPNNoorddrentse Rij- en Jachtvereniging, RV.
 W. Boersma - HavelteRuin \ Stekelharig Bruin \ 2016 \ 4j \ Easter Boy x Indorado 
32Manon DamhuisQuai van de Noordwateringshoeve - BWPDinkelruiters, RV.
 Paul Anthonissen - Wuustwezel BelgieRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Mosito van het Hellehof x Vleut 
33Alexandra GluzekQuasi Soa Bsundrix van de Withoeve - BWPLichtenvoorde (HV.), RV.
 De Withoeve - Leest BelgieRuin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ El Torreo de Muze x Carbonnieux van de Helle 
34Marloes SchuttertLet's Go Easy NJ - KWPNZelhem En Omstreken, RV.
 Johan Schuttert - ZelhemRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Chaman x Phin Phin 
35Paris MorssinkhofLucky Star W - KWPNRandmeerruiters, RV. De
 A. Waldman - PuttenHengst \ Donkere Vos \ 2016 \ 4j \ Big Star x Nummero Uno 
36Tania Van LeeuwenDistant Drums Z - ZangersheideBogelscamp, RV.
 Gerard Oosterik - OotmarsumMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Diamant de Semilly x Casall 
37Frank BuitenhuisRanger Z - ZangersheideHolterbergruiters, RV.
 H. Buitenhuis - HoltenRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Homerun x Baloubet Junior Z 
38Laurie TouwLamy D'Or - KWPNFlevoruiters, RV.
 J.W. Egberink - DrontenHengst \ Vos \ 2016 \ 4j \ F-One USA x Hors la Loi II 
39Linda KlaassenLa Fayen - KWPNSint Joris, RV.
 J.G.M. en L.A.M. Klaassen - AlbergenMerrie \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Hermantico x Quasimodo Z 
40Henk FrederiksLegend VDP - KWPNFlevoruiters, RV.
 VDP Horses - BathmenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grand Slam VDL x Triomphe de Muze 
41Jan VosLatino Fuego - KWPNKampen e.o., RV.
 A.C. van Drie - KampenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Global Express x Ultimo 
42Hans WulferinkLeap Day - KWPNTwentse Ros (LR.), RV. Het
 Vera Klunmper & Hinko Kuipers - AlmeloMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Nabab de Reve x Sir Shutterfly 
43Noelle KlokmanDikato van het hoefsmidhof Z - ZangersheideRV. Ruitersportvereniging Barchem
 Meuris Yves - Kozen BelgieRuin \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Dominator 2000 Z x Ukato 
44Jeanine FuiteLets Go F - KWPNZwartewaterruiters, RV.
 Mts Naber en Zn - Nieuw WeerdingeHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Freeman VDL x Indoctro 
45Gijs Van WinkoopLove Me Tender S - KWPNRV. Gouden Hert (HVP.)
 E.H. Schroembges - WellerooiHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Elvis Ter Putte x Pilot 
46Anne-lotte TijhuisLange Frans Jh - KWPNMolenruiters, RV.
 Jan Hulshof - ZenderenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Calido 
47Judith VetkerL'Amour WV - KWPNEschruiters, RV.
 Comb. Wessels/Vetker - WierdenRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Wizzerd 
48Julia te WoerdDoutzen Z - ZangersheideMolenruiters, RV.
 B. Te Woerd - RekkenMerrie \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Dominator 2000 Z x Impala des Fontaines 
49Nienke van RoekelLetriomf - KWPNKlomp & Omstreken, RV.
 De Radstake B.V. - Varsseveld \ \ 2016 \ 4j \ Harley VDL x Tangelo van de Zuuthoeve 
50Bart HartmanLegacy - KWPNWise Stables (RV.)
 H.G. Achterberg - Langbroek \ \ 2016 \ 4j \ Royal Feu S.F. x Triomphe 
 slepen en parcours lopen (10 min.)  
    
51Rianne NalisLuka-Cara - KWPNBathmen e.o., RV.
 H.W.M. Hekking - RaalteHengst \ Vos \ 2016 \ 4j \ Akarad Hero Z x Casco 
52Don WillemsenLaguata - KWPNEschruiters, RV.
 A.J. Veenhoven - SchildwoldeMerrie \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Grandorado tn x Padinus 
53Vincent GeerinkLeon Van De Heering - KWPNBogelscamp, RV.
 `D.A. Slijkhuis - WilpHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Tangelo van de Zuuthoeve 
54Joyce van de KuilenLa Vie Est Belle Vk - KWPNHofruiters, RV.
 Van Kleef - EdeMerrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Zirocco Blue x Indoctro 
55Julian KokLitta V.L.Angerlo Keppel Langerak, RV.
 B. van Leur - SlagharenMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Douglas x Baloubet du Rouet 
56Joost SiemerinkLiberator Ws - KWPNBathmen e.o., RV.
 Waay Stud - EemnesHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x For Pleasure 
57Albert NijhofMVH Excellent - ZangersheideMeiden van Haarman
 Stal Haarman - LarenRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Easington mvh x Niveau 
58Regina LeeuwenLugano H&H - KWPNHalsbanruters, RV.
 HBC Stal en F. Huizinga - BoijlHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Gullit HBC x Numero Uno 
59Geert jan BoerCANADIAN GIRL Z - ZangersheideMaasdijk En Omstreken, RV.
 G, Weggemans - HooghalenMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Carrera VDL x Quasimodo van de Molendreef 
60Rielke RoelandLitermo - KWPNZwartewaterruiters, RV.
 H.J. & A.F. Muggen - AnsenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cohinoor x Emilion 
61Jan BeensLucky One - KWPNZwartewaterruiters, RV.
 L. Albring - DalerveenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Gaultier VDL x Kojak 
62Frank GerritsenLennard B - KWPNBergruiters, RV.
 B. Bloemen - OotmarsumHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Hermantico x Indoctro 
63Frank BuitenhuisLoxton Van De Groote Kamps - KWPNHolterbergruiters, RV.
 J. Bakker - RaalteHengst \ Vos \ 2016 \ 4j \ Kannan X-6261 Sbs x Roven 
64Ellen TolkampLaffira - KWPNVarsseveld e.o., RV.
 H.G.W. Weernink - Ruurlo \ \ 2016 \ 4j \ Dallas VDL x Zadok 
65Saskia DeknatelLowlands - KWPNVries, RV.
 S. van de Meer - SurhuisterveenHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Zirocco Blue x Modesto 
66Rick PlegtLaos - KWPNMolenruiters, RV.
 Jan Kroeze - AgeloHengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Hermantico x Democraat 
67Jordi KoopmansLajankoBoekweitruiters, RV.
 L. Teunissen - De WijkRuin \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Carrera VDL x Toulon 
68Ivo BusscherDontreaux - AESSint Joris, RV.
 Marjon Herbers - VathermondRuin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Douglas x Champion du Lys 
69Naomi FalkenaLuzella - KWPNGaasterland, RV. HSV
 Stal Falkena-Olff - HarichMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cardento x Baltic 
70Kim FalkenaLouise - KWPNGaasterland, RV. HSV
 Stal Falkena-Olff - HarichMerrie \ Vos \ 2016 \ 4j \ Etoulon x Zirocco Blue 
71Anniek ExelLabyrint Xl - KWPNBathmen e.o., RV.
 H. van der Ploeg - RaalteHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Glorieus GR x Epilot 
72Henk KwakkelLaurent - KWPNDeltaruiters, RV.
 J. Haandrikman - BorgerHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Up To Date x Mahattan 
73Thomas KroneLivingstone - KWPNSint Joris, RV.
 T. Krone - GeesterenHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Grand Slam VDL x Zambesi 
74Marjolein HeuvelmansImperia - HolsteinBogelscamp, RV.
 Thiedeman - Oesterwurth DuitslandMerrie \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Connor x Quinar 
75Micky MorssinkhofLoyd - KWPNIn Den Bosch, RV.
 K. Dekker - Alteveer \ \ 2016 \ 4j \ Graziano x Lake Bid 
76Jurre Van BommelLewis BRuurlo, RV.
   \ \ 2016 \ 4j \ Levisto x Eldorado van de Zeshoek 
77Leonie JonkersLas Lajas - KWPNAvereest e.o., RV.
 L. Jonkers - BalkbrugMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Glenfiddich VDL x Quasimodo Z 
78Wouter HermelinkLexus - KWPNPasruiters, RV. LR. de
 `H.J. Griesen - EibergenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Phin Phin 
79Britt HengeveldAzwiggy Z - ZangersheideAvereest e.o., RV.
 A. Noordhof-Nieborg - KropswoldeMerrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Asca Z x Burggraaf 
80Joanne VosLelaine - KWPNStaphorst e.o., RV.
 J.M.J. Reukers - ZieuwentMerrie \ Vos \ 2016 \ 4j \ Tangelo Van De Zuuthoeve x Calvados 
81Wendy TimmersChacco Kann PS - OldenburgHeideruiters, RV.
 Gestut Lewitz - Steinfield DuitslandHengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Chacco Blue x  
82Leontine BruinLayla Ludine - KWPNBussloo, RV. PPSV
 Annelies te LinteloMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Eldorado van de Zeshoek x Mermus R 
83Didi MulderLords Of Lightning - KWPNExloo, RV.
 J. Key - UffelteMerrie \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Easter Boy x Sassini II 
84Arjanne BrinkhoffLightning Star - KWPNTjongerruiters, RV.
 W.W. Brinkhoff - LangezwaagMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cohinoor x Niveau 
85Nikki NijenkampLissabon - KWPNBogelscamp, RV.
 F.J.M. Nijhuis - ManderveenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Golddigger x Ovidius 
86Erwin de BruinCon Amore SK - HannoverEngruiters, RV.
 Karin Dubbert - Osterwald DuitlandMerrie \ Schimmel \ 2016 \ 4j \ COMTE x Kaiserwind 
87Roos HansmanLuca Express L - KWPNStaphorst e.o., RV.
 G.Lucas - Nieuw SchoonebeekHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Global Express x Cartani 
88Marijn SoetekouwLamborgihini NL - KWPNHeeten, RV.
 M. Lanooy en D. Noeverman - Ommen \ \ 2016 \ 4j \ Fibonacci x Namelus 
89Femke Van BerkelLychium - KWPNRZN, RV.
 B.H. Ophof - LangeveenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Opium x Nummero Uno 
90Koen WestendorpReflex Girl Z - ZangersheideEschruiters, RV.
 Evert Westendorp - Kampen \ \ 2016 \ 4j \ Royal Feu x Animo 
91Lysanne KruizingaLemiro - KWPNHondsrug, RV.
 C. Regter - AssenHengst \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Emir R x Burggraaf 
92Marjolein JonkersLarziano - KWPNAvereest e.o., RV.
 H. Jurjens - AneRuin \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Graziano x Veneur 
93Manon DamhuisLannan Van De Kruishorst - KWPNDinkelruiters, RV.
 Stal de Kruishorst - RhenenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Kannan x Pacific 
94Don WillemsenLaetsheren - KWPNEschruiters, RV.
 Fam. Straaten - Den Ham \ \ 2016 \ 4j \ Vagebond de la Pomme x Nummero Uno 
95Joyce van de KuilenHigh Energie VK Z - ZangersheideHofruiters, RV.
 M. van Kleef - EdeMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Heineken VK x Toulon 
96Julian KokDiablo EBH - HolsteinAngerlo Keppel Langerak, RV.
 Platen-Hallermund Grafin - Wangels DuitslandHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Dinken x Quinar 
97Joost SiemerinkQuintana NL - BWPBathmen e.o., RV.
 M. Lanooy / D. Noeverman - OmmenMerrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Emerald Van't Ruytershof x  
98Albert NijhofLukas B. - KWPNMeiden van Haarman
 G.F. Brinkman - ZutphenHengst \ Donkere Vos \ 2016 \ 4j \ Arezzo VDL x Warrant 
99Regina LeeuwenLavona HBC - KWPNHalsbanruters, RV.
 HBC Stal - BoijlMerrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Gullit HBC x Alicante 
100Geert jan BoerLacosta - KWPNMaasdijk En Omstreken, RV.
 M.B.M. de Haan - VaassenHengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grandorado tn x Vanvouver 
101Rielke RoelandLeuke Vrouw - KWPNZwartewaterruiters, RV.
 W. Anholts - SchoonebeekMerrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Emir R x Warrant 



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)